najlepsze kawiarnie do pracy w ubud

Najlepsze kawiarnie do pracy w Ubud

Ubud to świetne miejsce dla osób, które pracują zdalnie i lubią siedzieć z lapkiem gdzieś na mieście. Liczba kawiarni zdaje się być tutaj nieskończona! Przetestowaliśmy ich już całe mnóstwo, ale w tym wpisie przedstawiam tylko te najlepsze, do których wracamy najczęściej. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz wygodnie popracować z laptopem  i przy okazji napić się dobrej kawy, ten wpis jest dla Ciebie! Wszystkie polecone kawiarnie do pracy w Ubud są opatrzone odnośnikiem do Google Maps i testem łącza internetowego 😉 

Revive Cafe

Jl. Penestanan, Sayan, Kecamatan Ubud

Często kawiarnie do pracy w Ubud to piękne miejsca, urządzone w nowoczesnym, balijskim stylu. Revive jest jednym z takich przykładów. To mały lokal, w którym znajduje się kilka stolików i przestrzeń do siedzenia na podłodze. To bardzo przyjemna miejscówka z dobrą, mocną kawą. Jej ceny wahają się między 6,50 zł a 12 zł. Do końcowego rachunku doliczają 16% dodatkowych opłat.

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko kokosowe i migdałowe.

Nie mamy testu szybkości WiFi w Revive Cafe, ale śmigało bez zarzutów 😉

Namaskara Coffee

Jl. Tirta Tawar No.50, Petulu, Kecamatan Ubud

Namaskara to przykład typowej kawiarni w instagramowym, balijskim stylu, ale nieprzesadzonym. Piękne wnętrze oferuje super warunki do pracy z laptopem. Z racji tego, że tamtejsze menu jest bardzo szerokie, polecam połączenie pracy w tej miejscówce ze śniadaniem lub lunchem 😉 Za kawę zapłacisz tam 6,50-12 zł. Do końcowego rachunku doliczają 10% dodatkowych opłat.

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko sojowe, kokosowe, migdałowe i owsiane.

Kawiarnie do pracy w Ubud - Namaskara Coffee

Test szybkości WiFi w Namaskara Coffee:

Kawiarnie do pracy w Ubud - Namaskara Coffee

Dharma Coffee & Juice

Jl. Raya Campuhan No.18, Sayan, Kecamatan Ubud

To kolejna kawiarnia do pracy w Ubud, która charakteryzuje się przyjemnym dla oka wystrojem i fajnym klimatem. Podczas wizyty w Dharmie koniecznie zwróć uwagę na sentencje na ścianach 😉 Nawet teraz, w czasach pandemicznych, bywa tam tłoczno, więc najlepiej wstrzelić się między porę śniadaniową a lunchową. Za każdym razem, kiedy tam jesteśmy, ktoś siedzi z laptopem. Stoliki są wygodne, obsługa bardzo miła, a serwowane dania wyglądają i smakują bardzo dobrze! Używane produkty są świeże i wysokiej jakości, każdy znajdzie coś dla siebie 😉 Ceny kaw mieszczą się między 6,50 zł a 10 zł.

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko sojowe, migdałowe i kokosowe.

Test szybkości WiFi w Dharma Coffee & Juice:

Kawiarnie do pracy w Ubud - Dharma Coffee

Anomali Coffee

Jl. Raya Ubud No.88, Petulu, Kecamatan Ubud

Anomali Coffee to jedna z najbardziej znanych kawiarni w Ubud. Znajduje się przy głównej ulicy i w czasach przedpandemicznych zawsze była mocno oblegana. Serwują tam naprawdę dobrej jakości, mocną kawę! Wnętrze nie wyróżnia się jakąś specjalną estetyką, powiedziałabym nawet, że trochę odstaje od wszystkich fancy kawiarni w Ubud, ale nadaje się do siedzenia z laptopem. Zarówno na górze, jak i na dole znajdują się stoliki z dostępem do prądu i widokiem na Ubud.

Kawy, herbaty i soki kosztują tam 7-12 zł. W ofercie mają też bardzo dobre wypieki (ich migdałowe rogale to złoto!), idealne na przekąskę 😉

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko sojowe i migdałowe.

Kawiarnie do pracy w Ubud - Anomalie Coffee

Test szybkości WiFi w Anomali Coffee:

Daily Baguette

Jl. Raya Ubud No.27, Sayan, Kecamatan Ubud

W Daily Baguette nie tylko kupisz pyszne wypieki, ale też napijesz się dobrej kawy. Na górnym piętrze znajduje się taras, który zauważyliśmy dopiero podczas którychś z kolei zakupów – jest trochę ukryty 😁 W kawiarnianej przestrzeni znajduje się sporo wygodnych stolików i krzeseł, niektóre z nich mają dostęp do elektryczności.

Piekarnia ma w swoim menu mnóstwo słodkości, wytrawnych przekąsek, kanapek i sałatek. Ceny kaw wahają się między 6 a 10 zł.

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko sojowe.

Test szybkości WiFi w Daily Baguette:

Kopitoko

Jl. Raya Campuhan, Kedewatan, Kecamatan Ubud

Pisząc ten post, siedzę właśnię w Kopitoko i popijam jedną z najlepszych kaw w Ubud. Ich zimna latte na mleku sojowym to mistrzostwo! Miejsce jest bardzo niepozorne, bo choć znajduje się przy głównej drodze w Ubud, to jest niewielkie i oferuje tylko kilka miejsc siedzących na małym tarasie. Jego minusem jest to, że bywa tam głośno, ale jeśli pracujesz w słuchawkach lub nie przeszkadzają Ci ogłosy ruchu ulicznego, będziesz zadowolona/-y. My bardzo lubimy tę kawiarnię i przemiłych panów z obsługi 😉 Ceny kaw mieszczą się w widełkach 6,50-10 zł. Oprócz napojów, znajdziesz tam też pyszne kanapki, tarty i desery.

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko sojowe i kokosowe.

Kawiarnie do pracy w Ubud - Kopitoko

Test szybkości WiFi w Kopitoko:

Edery Cafe

Br. Bayad, Jl. Raya Payangan, Melinggih Kelod

Edery Cafe to przede wszystkim piękne wnętrze! Istnieje możliwość siedzenia zarówno w środku, jak i na zewnątrz z widokiem na pola ryżowe 😍 Dostęp do gniazdek elektrycznych znajdziesz tylko wewnątrz budynku.

Menu jest pełne napojów i jedzenia w naprawdę dobrych cenach. Możesz zaplanować wizytę w Edery Cafe tak, żeby przy okazji pracy zjeść tam jakiś posiłek 😉 Ceny kaw, herbat i soków mieszczą się między 5 a 9 zł. Do końcowego rachunku doliczają 10% dodatkowych opłat.

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko sojowe i migdałowe.

Kawiarnie do pracy w Ubud - Edery Cafe

Test szybkości WiFi w Edery Cafe:

Starbucks Monkey Forest

Jl. Monkey Forest, Ubud, Kecamatan Ubud

Wybierając kawiarnie do pracy w Ubud, czy jakimkolwiek innym miejscu na świecie, staramy się unikać sieciówek. Chociaż nie jesteśmy fanami Starbucksa, to muszę przyznać, że warunki do pracy są tam bardzo dobre. Jest mnóstwo stolików (dwa piętra), sporo gniazdek elektrycznych i stabilny internet. Starbucks może sprawdzić się w mocno upalny dzień, bo jako jedna z niewielu miejscówek w Ubud, oferuje klimatyzację, a nie wiatraki.

Kawy są tam najdroższe ze wszystkich, które zestawiłam w tym wpisie. Kosztują 10-20 zł.

Info dla osób niepijących mleka krowiego – dostępne jest mleko sojowe.

Test szybkości WiFi w Starbucks Monkey Forest:

Mam nadzieję, że przedstawione kawiarnie do pracy w Ubud przypadły Ci do gustu i odwiedzisz którąś z nich. Jeśli skorzystasz z naszych polecajek, oznacz nas w stories na swoim Instagramie. Będzie nam bardzo miło!